Oracul Mk_
Характеристики
Склад
г/л
Азот в різних формах
184
Фосфор (P2O5)
66
Калій (K2O)
44
Сірка (SO3)
36
Залізо (Fe)
6
Мідь (Cu)
8
Цинк (Zn)
8
Бор (B)
6
Марганець (Mn)
6
Кобальт (Co)
0,05
Молібден (Mo)
0,12
----------------------------
---------------------
Тара:
10 мл, 100 мл, 1 л, 5 л, 10 л

Комплексне добриво ОРАКУЛ® мультикомплекс – комплексне універсальне рідке мікродобриво для позакореневого підживлення польових, овочевих, плодових, ягідних, декоративних культур, лучних та газонних трав.

Препарат забезпечує рослини основними поживними речовинами, необхідними для оптимального росту і розвитку. До складу мікродобрива входять макро- та мікроелементи в хелатних та інших легкодоступних формах, які сприймаються рослинами як частина власної структури. При цьому елементи збалансовані між собою для отримання максимального засвоєння та максимально ефективно ліквідують дефіцит протягом вегетації.

Хелатувальним агентом виступає етидронова кислота, яка регулює рух води в клітинах та зменшує утворення в них нерозчинних сполук. Агент утворює високостійкі хелати з металами, а під час розкладання кислоти утворюються легкозасвоювані рослинами з’єднання. Етидронова кислота — органічна речовина, до складу якої входить легкодоступний розчинний фосфор. Це виключає утворення водонерозчинних фосфатів металів.

Комплексне добриво

КОЖЕН З ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ВХОДЯТЬ ДО СКЛАДУ ОРАКУЛ® МУЛЬТИКОМПЛЕКС, ВИКОНУЄ СВОЮ ФУНКЦІЮ:

  • азот (N), представлений відновленими формами у вигляді аміду й амонію проникає через епідерміс клітини, затягуючи з собою інші елементи живлення з розчину, та сприяє активному зростанню та нарощуванню вегетативної маси;
  • фосфор (P2O5) покращує процеси цвітіння та якість плодів;
  • калій (К) підвищує утворення цукрів та їх переміщення до плодів;
  • сірка (S) забезпечує високі якісні показники урожаю;
  • залізо (Fe) стабілізує утворення хлорофілу та фотосинтезу;
  • мідь (Cu) надає міцності стеблам і підвищує стійкість до хвороб;
  • цинк (Zn) підвищує стійкість до стресів (жаростійкість, посухо- та морозостійкість);
  • бор (B) усуває обсипання зав’язей та підвищує плодоутворення;
  • марганець (Mn) забезпечує стабільне дихання рослин;
  • кобальт (Co) підвищує врожайність та якість плодів;
  • молібден (Mo) активує життєво важливі процеси у рослинах.

Застосовується разом із пестицидами, стимуляторами росту, розчинами мінеральних добрив з широким інтервалом рН. Склад мікродобрива дозволяє проводити обробки при температурі повітря вище +5° С.

Мікродобриво ОРАКУЛ® мультикомплекс містить пом’якшувач води. Тому використання протруйників у жорсткій воді (підвищений вміст солей Ca2+ та Mg2+) разом із ОРАКУЛ® мультикомплекс не знижує їх ефективності. Солі жорсткості надійно зв’язуються компонентом препарату, не викликаючи помутніння робочої рідини; повністю ліквідується небезпека утворення сульфату кальцію (гіпсу), який може призвести до виходу з ладу протруювальної техніки. Обробки необхідно проводити розчином, який був підготовлений безпосередньо перед застосуванням.

Комплексне добриво ОРАКУЛ® мультикомплекс має потужний фізіологічний вплив на рослину, який:

  • компенсує нестачу поживних елементів у період несприятливих умов росту, коли потреби рослин перевищують поглинальну здатність кореневої системи;
  • стимулює засвоєння рослинами поживних речовин із грунту;
  • підвищує стійкість рослин до хвороб та стресових ситуацій на 30%;
  • сприяє підвищенню врожайності культур на 15-27% та покращує якість продукції.
Рекомендується застосовувати спільно зі стимулятором росту рослин ВИМПЕЛ 2®.
Докладно про мікродобрива та їх різновиди читайте тут

ЗАСТОСУВАННЯ

Культура Строки внесення Норма внесення, л/га
Зернові кущення
вихід в трубку
прапорцевий листок
1,0 – 2,0
Соняшник 2-4 пари листків
6-8 пар листків
1,0 – 2,0
Кукурудза 3-5 листків
7-8 листків
1,0 – 2,0
Ріпак 4-6 листків
стеблування
бутонізація
1,0 – 2,0
Цукрові та кормові буряки 4-6 листків 1,0 – 2,0
змикання листків в рядах
змикання листків в міжряддях
2,0 – 2,5
Зернобобові 3-5 трійчастих листків
бутонізація
формування бобів
1,0 – 2,0
Картопля повні сходи
бутонізація
після цвітіння
1,0 – 2,0
Хміль до цвітіння
після цвітіння
2,0 – 5,0
Плодово – ягідні та виноград до цвітіння
після цвітіння
ріст плодів
2,0 – 5,0
Овочі активне зростання
бутонізація
початок плодоношення
1,0 – 2,0
Хвойні листяні та декоративні рослини, газони 200 – 400 мл добрива на 100 л води

1. ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧА: під час використання препарату дотримуйтесь інструкції. Ефективність препарату та зручність у використанні залежить від дотримання рекомендацій по застосуванню, умов зберігання та транспортування, визначених виробником.

2. СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ: мікродобриво використовують у період вегетації профілактично або за результатами діагностики згідно регламенту застосування. Добре поєднується в бакових сумішах із засобами захисту рослин (за відсутності окремих рекомендацій виробника засобів захисту), карбамідом (у рекомендованих концентраціях позакореневих підживлень с/г культур згідно фаз розвитку), регуляторами росту рослин, мікродобривами та біопрепаратами.

3. ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Увага! Перед приготуванням бакової суміші завжди перевіряйте препарати на сумісність!

Для цього візьміть ємність, налийте води (яка буде використовуватись для основного внесення), додайте компоненти бакової суміші у пропорціях відповідно до польових норм витрат. Закривши ємність, перемішайте вміст шляхом її перевертання 10-15 разів. Бакову суміш оцінюйте візуально двічі: відразу після перемішування та після того, як суміш відстоялася (приблизно через 30 хв.). Про несумісність препаратів говорить розшарування робочої рідини, утворення осаду, згустків, маслянистих утворень, що не диспергуються.

Увага! Можливе використання препарату в жорсткій воді завдяки вмісту в його складі пом’якшувача води. Але за великої концентрації солей жорсткості та значної кількості води через деякий час можливе незначне випадіння солей жорсткості у вигляді гіпсу (СаSO4٠2H2O). У такому випадку кількість сірки у розчині незначно знижується. Ці процеси жодним чином не впливають на можливість використання розчину та на виникнення вірогідності виходу з ладу техніки для обприскування, так як препарат є дрібнодисперсним. Під час формування бакової суміші у жорсткій воді рекомендуємо проводити обприскування за увімкненого режиму змішування. Після внесення бакової суміші необхідно промити бак водою для запобігання утворення наростів кристалів гіпсу.

У разі відсутності проблем із сумісністю робочий розчин готувати безпосередньо перед обприскуванням. Препарат ретельно перемішати у заводській упаковці та влити безпосередньо до баку обприскувача, який спочатку заповнити водою до 2/3 його об’єму, потім за увімкненого режиму перемішування у послідовності згідно рекомендацій додати компоненти бакової суміші та закінчити заповненням бака водою. Перемішування суміші продовжувати протягом усього періоду її приготування, а також під час внесення.

Норми витрати робочого розчину: польові культури – 70-300 л/га, овочеві культури – 300-400 л/га, плодові культури та виноград – 800-1000 л/га.

4. ЧЕРГОВІСТЬ ДОДАВАННЯ КОМПОНЕНТІВ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ: під час приготування бакової суміші дотримуватись наступної черговості компонентів.

Бакова суміш

  • Вода
  • Регулятори росту рослин
  • Засоби захисту рослин
  • ОРАКУЛ® мультикомплекс
  • Інші мікродобрива (крім ОРАКУЛ® сірка актив)
  • Вода
Бакова суміш із КАСом
  • Вода
  • Регулятори росту рослин
  • КАС згідно рекомендацій з проведення позакореневих підживлень 3-12%+2,5% MgSO4٠7H2O (5% десятиводневий)
  • Засоби захисту рослин
  • ОРАКУЛ® мультикомплекс
  • Інші мікродобрива
  • Вода
Бакова суміш із карбамідом
  • Вода
  • Регулятори росту рослин
  • Карбамід згідно рекомендацій з проведення позакореневих підживлень з маточного розчину (або в бак для хімічних засобів обприскувача, або на фільтр)
  • Засоби захисту рослин
  • ОРАКУЛ® мультикомплекс
  • Інші мікродобрива
  • Вода

Увага! Змішування компонентів бакової суміші (регулятори росту, ЗЗР, мікродобрива та ін.) проводити виключно у воді!

5. УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ: обприскування проводити в ранкові або вечірні часи, за підвищеної вологості повітря, щоб уникнути хімічних опіків листя. Оптимальна температура повітря +10…+25 °С за швидкості вітру до 5-7 м/с в залежності від обприскувача. Не рекомендується здійснювати обробки під час туману або у випадку випадіння роси: це може призвести до стікання робочого розчину з поверхні рослин і знизити ефективність обробки. Припиняти роботи слід за 1,5-2 години до початку дощу. Увага! Використовувати лише щойно змішані розчини. Готовий розчин зберігати не більше 1 доби.

6. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ: зберігання та перевезення потрібно здійснювати відповідно до ГОСТу 14189.

Препарат необхідно зберігати у складах, спеціально призначених для цієї мети. Склад повинен забезпечувати захист від прямих сонячних променів, вологи, забруднення та механічних пошкоджень тари. Зберігати за температури від 0 ºС до +30 ºС в оригінальній закритій тарі, у вертикальному положенні, кришкою догори, в картонному ящику. Максимальна кількість ящиків, розташованих один на одному, – не більше 3-х.

У разі зниження температури від -15 ºС зменшується плинність препарату, у випадку довготривалого перебування в умовах низьких температур можливе утворення осаду.

Транспортування можливе усіма видами транспорту в критих транспортних засобах. Допускається використання відкритих видів транспортних засобів, що забезпечують захист від атмосферних опадів.

Згідно висновку №255313/1 УКРАЇНСЬКОГО ВАНТАЖНОГО БЮРО, ДП «УкрНДІМФ» Міністерства інфраструктури України не класифікується як небезпечний вантаж і перевозиться як безпечний вантаж на загальних умовах.

7. КЛАСИФІКАЦІЯ ПО ВООЗ, ТОКСИЧНІСТЬ: 4 клас небезпечності. Препарат нетоксичний, не викликає алергію, екологічно безпечний та абсолютно нешкідливий для комах-запилювачів.

8. ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ: зберігати у недоступному для дітей та тварин місці. Під час проведення обробок використовуйте відповідне обладнання та відрегульовану техніку, дотримуйтесь загальновизнаних норм безпеки.

9. ПЕРША МЕДИЧНА ДОПОМОГА: у випадку потрапляння на шкіру, в очі необхідно змити препарат водою. У разі потреби звернутися до лікаря.

10. ЗАХОДИ ТА ЗАСОБИ ЗНИЩЕННЯ ТАРИ ТА ЗАЛИШКІВ ПРЕПАРАТУ: тара та залишки препарату спеціальних методів знищення та знешкодження не потребують.

11. ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ: 5 років.

12. ТЕХНІЧНІ УМОВИ: ТУ У 20.1-24051976-003:2016.

13. СВІДОЦТВО ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ: серія А, № 05205.

14. ТАРНІ ОДИНИЦІ: 10 мл, 100 мл, 1 л, 5 л, 10 л.

15. ВОДНЕВИЙ ПОКАЗНИК (pH), од.: 6,0 ± 0,5.

16. ГУСТИНА, г/см3: 1,248 ± 0,005

17. КОЛІР (візуально): зелений.

18. ЗАПАХ (органолепт.): специфічний.

Kondratuk
Микола Васильович, у чому секрет вашого успіху?
– Ніякого секрету немає. Технології відпрацьовані роками, але ми постійно вдосконалюємо їх. Цього сезону відкриттям року для нас став стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ®, який виробляє група компаній ДОЛИНА.
– Чим саме привернув увагу цей препарат?
– Посудіть самі. У нас було посіяно 480 га озимої пшениці. 200 га ми двічі по вегетації обробили препаратом ВИМПЕЛ®.
Необроблена пшениця дала 56 ц/га, оброблена – 66 ц/га. Різниця склала 10 ц/га, відповідно прибавка до врожаю 18%.
До того ж, зерно тільки ІІІ класу. Наш головний агроном Сергій Степанович Поберезник розповідав, що на току при очищенні майже нічого у відходи не відвіялося. До речі, спочатку він був категорично проти застосування препарату. Так і казав: «Я в казки не вірю!». Але після таких результатів його ставлення докорінно змінилося.
– Наскільки вигідно використовувати ВИМПЕЛ®?
– Давайте порахуємо. За дві обробки ми використали 800 г препарату. Коштує це близько 100 грн, а натомість отримали 1 тонну зерна з гектару прибутку (на момент написання відгуку ціна 1 тонни пшениці ІІІ класу дорівнювала близько 2100 грн. – Прим.). Причому додаткових затрат на внесення не було, бо вносили у баковій суміші при захисних обробках. ВИМПЕЛ®сумісний з усіма засобами захисту рослин.
– Які плани на майбутнє?
– Чому на майбутнє? Вже зараз будемо обробляти посівний матеріал озимини препаратом для обробки насіння ВИМПЕЛ® з властивостями стимулятора та комплексним мікродобривом для обробки посівного матеріалу ОРАКУЛ®насіння, яке містить у собі всі необхідні елементи живлення для проростаючої рослини. А в майбутньому плануємо обробити всі посіви препаратом ВИМПЕЛ® та універсальним комплексним мікродобривом ОРАКУЛ® мультикомплекс, яке забезпечить повноцінне живлення мікро- елементами впродовж вегетації. Всі ці препарати теж виробляє група компаній ДОЛИНА . А в якості продукції ми вже пересвідчилися.
Микола Васильович Кондратюк
Hrypko

– Минулого року при вирощуванні ярого ячменю використали препарати для обробки насіння ВИМПЕЛ® нормою 500 г/т та мікродобриво ОРАКУЛ® насіння (0,5 л/т). Також в період вегетації, у фазу кущення, разом із застосуванням пестицидів додали стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ® 500 г/га та універсальне комплексне мікродобриво ОРАКУЛ® мультикомплекс 1,0 л/га, яке містить усі необхідні рослинам елементи живлення. Потім у фазі прапорцевого листка – початку колосіння знову добавили до пестицидів ВИМПЕЛ® (500 г/га). Незважаючи на весняні та літні посухи, за рахунок такої технології отримали в середньому по 29 ц/га якісного врожаю. Окремі ділянки дали до 38 ц/га.

Ціль, як то кажуть, виправдовує засоби. Ці препарати застосовую й на інші культури, де вони теж дають гарні результати.

Віктор Анатолійович Хрипко
Mrichko

– Торік ярий ячмінь обробляли двічі. Спершу у фазу кущення: стимулятор росту ВИМПЕЛ® 500 г/га + мікродобриво ОРАКУЛ® мультикомплекс 2 л/га. Потім у фазу прапорцевого листка, теж ВИМПЕЛ®, але 400 г/га, та ОРАКУЛ® мультикомплекс 1,5 л/га. На сої обробку проводили у фазі 3–5 трійчастих листків сумішшю: ВИМПЕЛ® 500 г/га + ОРАКУЛ® мультикомплекс 1,5 л/га + ОРАКУЛ® коламін бор 1 л/га. Через деякий час був добре помітний візуальний ефект: рослини обох культур були темно-зеленого кольору, краще розвивалася коренева система. Крім того, посилюється стійкість до посухи, вилягання, що важливіше для ячменю. Зростає маса 1000 зерен. Зерно виповнене, немає зморщення. В 2012 році прибавка до врожаю на ячменю становила 3,4 ц/га, або десь 10%. На сої — 4,6 ц/га.

Препарати групи компаній ДОЛИНА використовуємо четвертий рік. Будемо застосовувати і цього року на всіх культурах на площі 1100 га.

Іван Васильович Мричко
Gavriliouk
– Уже другий рік поспіль навесні, коли обробляю озиму пшеницю та ярий ячмінь гербіцидами, додаю стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ® нормою 500 г/га та універсальне мікродобриво ОРАКУЛ® мультикомплекс нормою 1 л/га. Поряд із стимуляцією ВИМПЕЛ® виступає ще як прилипач. Я помітив, що посіви швидко відходять від гербіцидного стресу. Але навіщо багато розповідати? Минулого року завдяки такій обробці озима пшениця дала прибавку врожаю в середньому 4,5 ц/га.
На ріпаку контроль не залишав і врожайність була 24 ц/га, а інші через посуху отримали по 11-12 ц/га. То й рахуйте самі.
Юрій Аркадійович Гаврилюк

ТОВ «ДАЛ ТРЕЙД» являється дистриб’ютором компанії МПП «ДОЛИНА» з 2012 року. Протягом трьох років продаємо регулятори росту рослин та, мікродобрива як в індустріальній, так і дрібній розфасовці. В дрібній розфасовці продавали в основному стимулятор росту «Вимпел» та мікродобриво «Оракул мультикомплекс». Наші покупці купляли дані препарати на пробу, на частину площі, щоб для себе зробити порівняння в доцільності їх використання. В більшості випадків використовували «Вимпел» та «Оракул мультикомплекс» на овочевих культурах, зернових культурах та садах, в суміші з інсектицидами та фунгіцидами, однократно чи двох та трьохразове внесення.

Покупці, які використовували препарати МПП «Долина» охоче ділилися з нами інформацією про те, що при використанні стимулятора росту «Вимпел» спостерігалась стійкість рослин до несприятливих умов навколишнього середовища, рослини краще переносили жару та холод, стрес після обробки пестицидами, ставали стійкими до враження хворобами та знижувалася інтенсивність розвитку хвороб. Також збільшувалася коренева система рослин, що в свою чергу поліпшувало живлення рослин та призводило до активізації росту наземної частини рослин. Кращими були результати при комбінованому внесенні «Вимпел» та «Оракул мультикомплексу» – комплексного універсального мікродобрива, що містить у своєму складі оптимально збалансовані необхідні макро та мікроелементи для повного забезпечення живлення рослин. Використання «Оракул мультикомплекс» підвищує стійкість рослин до хвороб, шкідників та стресових ситуацій на 25-30%, стимулює засвоєння рослинами поживних речовин з грунту, підвищує врожайність на 20-25%. Слід відмітити й доступність цін на «Вимпел» та «Оракул мультикомплекс» .

Хороші результати від внесення стимуляторів росту рослин та мікродобрив, збалансоване співвідношення ціни та якості препаратів дозволили нам зберегти наших клієнтів та вдвічі збільшити обсяги продажу продукції МПП «Долина» на наступний рік.
Сьогодні стимулятори та добрива МПП «Долина» успішно продаємо у великій фермерській розфасовці і вони посіли почесне місце на ринку добрив та завоювали довіру та високу оцінку у сільгоспвиробників.

В.В. Паранюк

ПП “Агрофон плюс” являється дистриб’ютором групи компаній “Долина” з 2011 року, активно співпрацює з іншими компаніями-виробниками пестицидів в Україні.

З такими препаратами, як РРР “Вимпел працюємо біля десяти років, а з мікродобривами “Оракул з першого року виходу їх на ринок.
Клієнти ПП “Агрофон Плюс” переважно середні сільськогосподарські товариства, фермери та одноосібники, яким надаємо дорадчі послуги, рекомендації, технології.

Усі препарати від компаній “Долина” знайшли добрий відгук від кінцевого споживача. Застосування препаратів “Вимпел”, “Оракул” від обробки насіння до збирання урожаю, як на зернових, зерно-бобових, овочевих культурах, картоплі явно дали чудові результати підвищення врожайності, смакових якостей, лежкості, захисту від хвороб.

Позитивно препарати “Вимпел”, “Оракул” зарекомендували себе в бакових сумішах з пестицидами.

Володимир Олександрович Кисіль
buryak_feedback

Готуючись до дачного сезону, перечитувала журнали для городників. Потрапила на очі стаття про «Вимпел». Вирішила спробувати. В магазині продавець порадила придбати разом із «Вимпелом» добриво «Оракул мультикомплекс». Так почалися мої городні експерименти.

Перевіряти препарати вирішила на буряках. Місця на городі вдосталь, тому вирішила зробити окремо декілька грядок: одну, думаю, буду обробляти препаратами, а іншу – ні.

За рекомендаціями продавця змішала розчин: 20г «Вимпела» на 10л води і сюди ж додала 30 г «Мультикомплекса». За сезон два рази обприскувала буряк цим розчином, планую ще один раз. Коли другий раз обробляла рослини, то додала до розчину ще й фунгіцид.

Результат власного експерименту мені сподобався (див. фото; справа контроль, зліва обробка). Рослини, які оброблялись, добре витримують цьогорічну спеку, шкідники докучають менше, листочки оброблених буряків помітно зеленіші й більші.

Тепер обробляю препаратами перець, помідори, моркву, цибулю, часник та з нетерпінням чекаю на щедрий врожай.

Дякую виробникам і всім городникам рекомендую.

Олена
vynograd_175938_

Не дивлячись на пізню весну, посушливе і спекотне літо, цього року урожай винограду кращий, ніж у минулі роки! Завдяки досвіду цього посушливого року ми підтвердили головний принцип догляду за виноградом: “Полив + обробка + підживлення”. Підживлення здійснювалося комплексно – препаратами ВимпелОракул мультикомплексОракул колофермин заліза. Наступного року перевіримо на інших культурах.

Дякую за якісні, ефективні препарати.

Юлія

Позаминулий рік обробляла Вимпелом тільки насіння, а потім зайшла на сайт і дізналася, що можна і потім обприскувати рослини. А минулого року! Ви ж пам’ятаєте, який неврожай був. Минулого року сої зібрали 20 – 25 ц/га. Обробляли насіння і перед цвітінням Вимпел + Оракул мультикомплекс. Ячмінь – більше 40 ц/га (обробка насіння Вимпел 0,5 л, Оракул 1 л, по вегетації 0,5 л і 0,5 л Вимпела і мультикомплекса).

Дало хороший ефект попри те, що неврожай. Ні в кого немає, а у нас і гарбузи, і картопля. Обробляла насіння гарбузів. Досі гарбузи є. Та такі гарні! Обробляла все насіння: огірки, помідори, перець Вимпелом. Воно стає міцнішим, краще росте. Навіть насіння кормових буряків обробляла розчином Вимпел + Оракул. Картоплю перед посадкою обробляла Оракул + Вимпел. Картопля велика, гарна. Дізналася, що можна по вегетації разом з пестицидами. Цього року спробую.

Гарні препарати, дуже прекрасний результат!

Бубська Галина Григорівна

Про універсальне мікродобриво Оракул мультикомплекс.

З мікродобрив, напевно, найкращий препарат, підходить на всі культури, у мене соняшник, пшениця горох і ячмінь по пару га, тому брати 20 л під одну культуру невигідно мені, а мультик спрацював просто чудово.

Дякую Вам від старого, порадували

Олександр

Я вирощую троянди на своїй ділянці. Замовила Оракул мультикомплекс для підживлення трояндових кущів. Доставили швидко, ціна нормальна. Вважаю це добриво дуже хорошим. Зима неабияк потріпала мої троянди і цей засіб додав їм сил.

Ганна

Дуже раджу цього виробника, всі товари, що брали, ну дуже якісно спрацьовують.

Іван