Mk
Характеристики
Склад
г/л
Азот в різних формах
184
Фосфор (P2O5)
66
Калій (K2O)
44
Сірка (SO3)
36
Залізо (Fe)
6
Мідь (Cu)
8
Цинк (Zn)
8
Бор (B)
6
Марганець (Mn)
6
Кобальт (Co)
0,05
Молібден (Mo)
0,12
----------------------------
---------------------
Тара:
10 мл, 100 мл, 1 л, 5 л, 10 л
Матеріали для завантаження:
ОРАКУЛ® мультикомплекс – комплексне універсальне мікродобриво для позакореневого підживлення овочевих, плодових, ягідних, декоративних культур, винограда, квітів та газонних трав.
  • екологічно чисте, висококонцентроване добриво, готове до застосування, легке і безпечне у використанні;
  • добриво містить збалансований набір макро- та мікроелементів для потреб усіх культур;
  • рідке добриво у легкозасвоюваній формі, яке швидко розчиняється у воді;
  • добре поєднується разом із пестицидами, стимуляторами росту, розчинами мінеральних добрив з широким інтервалом рН (тобто, з такими, що застосовуються на різних типах ґрунтів).

Препарат забезпечує рослини основними поживними речовинами, необхідними для їх оптимального росту і розвитку. До складу мікродобрива входять макро- та мікроелементи в легкодоступних формах, які гарно засвоюються рослинами.

СПРИЯЄ ПІДВИЩЕННЮ ВРОЖАЙНОСТІ НА 15-27%!

ОРАКУЛ® МУЛЬТИКОМПЛЕКС

Завдяки застосуванню мікродобрива ОРАКУЛ® мультикомплекс відбувається:
  • регулювання руху води та зменшення утворення нерозчинних сполук у клітинах рослин;
  • компенсація нестачі поживних речовин у період несприятливих умов росту, коли коренева система не може забезпечити їх поглинання в необхідній кількості;
  • активне засвоєння рослинами поживних речовин із ґрунту;
  • підвищення стійкості рослин до хвороб та стресових ситуацій на 30%;
  • підвищення врожайності культур на 15-27% та покращення якості продукції.
Рекомендована норма внесення препарата:
10 – 20 мл (картопля, суниці, овочеві культури), 30 – 40 мл (плодові, ягідні культури та виноград) на 10 л води.
Для оптимального ефекту рекомендується застосовувати спільно зі стимулятором росту рослин ВИМПЕЛ®.

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Культура Строки внесення Норма внесення, мл на 10 л води
Картопля повні сходи
бутонізація
після цвітіння
10-20
Полуниця до цвітіння
після цвітіння
10-20
Плодові насадженняягідники та виноград перед цвітінням
після цвітіння
початок наливу плодів
30-40
Овочі активне зростання
бутонізація
початок плодоношення
10-20
Хвойні, листяні та декоративні рослини, газони 400-800 мл добрива на 100 л води

1. ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧА: під час використання препарату дотримуйтесь інструкції. Ефективність препарату та зручність у використанні залежить від дотримання рекомендацій по застосуванню, умов зберігання та транспортування, визначених виробником.

2. СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ: мікродобриво використовують у період вегетації профілактично або за результатами діагностики згідно регламенту застосування. Добре поєднується в бакових сумішах із засобами захисту рослин (за відсутності окремих рекомендацій виробника засобів захисту), карбамідом (у рекомендованих концентраціях позакореневих підживлень с/г культур згідно фаз розвитку), регуляторами росту рослин, мікродобривами та біопрепаратами.

3. ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Увага! Перед приготуванням бакової суміші завжди перевіряйте препарати на сумісність!

Для цього візьміть ємність, налийте води (яка буде використовуватись для основного внесення), додайте компоненти бакової суміші у пропорціях відповідно до польових норм витрат. Закривши ємність, перемішайте вміст шляхом її перевертання 10-15 разів. Бакову суміш оцінюйте візуально двічі: відразу після перемішування та після того, як суміш відстоялася (приблизно через 30 хв.). Про несумісність препаратів говорить розшарування робочої рідини, утворення осаду, згустків, маслянистих утворень, що не диспергуються.

Увага! Можливе використання препарату в жорсткій воді завдяки вмісту в його складі пом’якшувача води. Але за великої концентрації солей жорсткості та значної кількості води через деякий час можливе незначне випадіння солей жорсткості у вигляді гіпсу (СаSO4٠2H2O). У такому випадку кількість сірки у розчині незначно знижується. Ці процеси жодним чином не впливають на можливість використання розчину та на виникнення вірогідності виходу з ладу техніки для обприскування, так як препарат є дрібнодисперсним. Під час формування бакової суміші у жорсткій воді рекомендуємо проводити обприскування за увімкненого режиму змішування. Після внесення бакової суміші необхідно промити бак водою для запобігання утворення наростів кристалів гіпсу.

У разі відсутності проблем із сумісністю робочий розчин готувати безпосередньо перед обприскуванням. Препарат ретельно перемішати у заводській упаковці та влити безпосередньо до баку обприскувача, який спочатку заповнити водою до 2/3 його об’єму, потім за увімкненого режиму перемішування у послідовності згідно рекомендацій додати компоненти бакової суміші та закінчити заповненням бака водою. Перемішування суміші продовжувати протягом усього періоду її приготування, а також під час внесення.

Норми витрати робочого розчину: польові культури – 70-300 л/га, овочеві культури – 300-400 л/га, плодові культури та виноград – 800-1000 л/га.

4. ЧЕРГОВІСТЬ ДОДАВАННЯ КОМПОНЕНТІВ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ: під час приготування бакової суміші дотримуватись наступної черговості компонентів.

Бакова суміш

  • Вода
  • Регулятори росту рослин
  • Засоби захисту рослин
  • ОРАКУЛ® мультикомплекс
  • Інші мікродобрива (крім ОРАКУЛ® сірка актив)
  • Вода
Бакова суміш із КАСом
  • Вода
  • Регулятори росту рослин
  • КАС згідно рекомендацій з проведення позакореневих підживлень 3-12%+2,5% MgSO4٠7H2O (5% десятиводневий)
  • Засоби захисту рослин
  • ОРАКУЛ® мультикомплекс
  • Інші мікродобрива
  • Вода
Бакова суміш із карбамідом
  • Вода
  • Регулятори росту рослин
  • Карбамід згідно рекомендацій з проведення позакореневих підживлень з маточного розчину (або в бак для хімічних засобів обприскувача, або на фільтр)
  • Засоби захисту рослин
  • ОРАКУЛ® мультикомплекс
  • Інші мікродобрива
  • Вода

Увага! Змішування компонентів бакової суміші (регулятори росту, ЗЗР, мікродобрива та ін.) проводити виключно у воді!

5. УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ: обприскування проводити в ранкові або вечірні часи, за підвищеної вологості повітря, щоб уникнути хімічних опіків листя. Оптимальна температура повітря +10…+25 °С за швидкості вітру до 5-7 м/с в залежності від обприскувача. Не рекомендується здійснювати обробки під час туману або у випадку випадіння роси: це може призвести до стікання робочого розчину з поверхні рослин і знизити ефективність обробки. Припиняти роботи слід за 1,5-2 години до початку дощу. Увага! Використовувати лише щойно змішані розчини. Готовий розчин зберігати не більше 1 доби.

6. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ: зберігання та перевезення потрібно здійснювати відповідно до ГОСТу 14189.

Препарат необхідно зберігати у складах, спеціально призначених для цієї мети. Склад повинен забезпечувати захист від прямих сонячних променів, вологи, забруднення та механічних пошкоджень тари. Зберігати за температури від 0 ºС до +30 ºС в оригінальній закритій тарі, у вертикальному положенні, кришкою догори, в картонному ящику. Максимальна кількість ящиків, розташованих один на одному, – не більше 3-х.

У разі зниження температури від -15 ºС зменшується плинність препарату, у випадку довготривалого перебування в умовах низьких температур можливе утворення осаду.

Транспортування можливе усіма видами транспорту в критих транспортних засобах. Допускається використання відкритих видів транспортних засобів, що забезпечують захист від атмосферних опадів.

Згідно висновку №255313/1 УКРАЇНСЬКОГО ВАНТАЖНОГО БЮРО, ДП «УкрНДІМФ» Міністерства інфраструктури України не класифікується як небезпечний вантаж і перевозиться як безпечний вантаж на загальних умовах.

7. КЛАСИФІКАЦІЯ ПО ВООЗ, ТОКСИЧНІСТЬ: 4 клас небезпечності. Препарат нетоксичний, не викликає алергію, екологічно безпечний та абсолютно нешкідливий для комах-запилювачів.

8. ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ: зберігати у недоступному для дітей та тварин місці. Під час проведення обробок використовуйте відповідне обладнання та відрегульовану техніку, дотримуйтесь загальновизнаних норм безпеки.

9. ПЕРША МЕДИЧНА ДОПОМОГА: у випадку потрапляння на шкіру, в очі необхідно змити препарат водою. У разі потреби звернутися до лікаря.

10. ЗАХОДИ ТА ЗАСОБИ ЗНИЩЕННЯ ТАРИ ТА ЗАЛИШКІВ ПРЕПАРАТУ: тара та залишки препарату спеціальних методів знищення та знешкодження не потребують.

11. ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ: 5 років.

12. ТЕХНІЧНІ УМОВИ: ТУ У 20.1-24051976-003:2016.

13. СВІДОЦТВО ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ: серія А, № 05205.

14. ТАРНІ ОДИНИЦІ: 10 мл, 100 мл, 1 л, 5 л, 10 л.

15. ВОДНЕВИЙ ПОКАЗНИК (pH): 5,6.

otzyv_tsvety_1

Шановні садівники! Хочу поділитися досвідом успішного застосування добрив компанії “Долина” на квітковій клумбі.

Минулої осені купила саджанці троянд. Перед посадкою замочила коріння квітів на 6 годин на 3% розчині ВИМПЕЛа. Усі квіти прижилися і благополучно перезимували.

Навесні обробила троянди добривами: ВИМПЕЛ и ОРАКУЛ мультикомплекс (бризкала по листку). Результат відмінний. Зараз квіти в стадії активного цвітіння, стійко витримують нинішнью спеку, а листя насиченого зеленого кольору. Клумба аж очі вбирає.
Хотілося б відзначити, що із застосуванням препаратів квіти менше хворіють.

Загалом, я дуже задоволена продукцією компанії “Долина”.

Вашечко Наталія Миколаївна
Vashechko

Маю ділянку полуниці близько 2 соток. Навесні, як тепло прийшло, використовувала “Оракул мультикомплекс” по 40 г на відро води. Погляньте, який результат! Блискуче.

м. Кремінна (Луганська область)

Наталія Миколаївна

Дуже вдячна сину, що він мені наколотив отих Вимпелів і синенький «комплекс». Каже, що у мене методи застарілі, а у нього аж чотири гектари, і він добре знає, як краще вирощувати. У нього пшениця, а у мене город, ото й допоміг, коли був час. Минулого року огірки взагалі погані були. Зав’язі мало, а що виросло, його покрутило добряче. А цього року син уже обробив оцими препаратами. Каже, сам їх вже кілька років застосовує, то й мені дав. Так оце цього року і огірочки, і помідорчики один в один. Та й урожай такий великий – всіх сусідів
пригостила.

Наступного року ще й додатково оброблю, то вже й на продаж буде. Все, що оброблено, все вродило. Зроду такого не було! А яблунька як гарно зав’язалась, і груші наче солодші стали. Син залишив трохи отих Вимпелів, каже обробити виноград і дерева, щоб вони не померзли, та й на весну буде. А те, що не шкодять природі, то виробникові окреме спасибі. Не люблю отих хімікатів.

Марія Микитівна
!1

Нещодавно почали з чоловіком займатися вирощуванням винограду. Декілька років це заняття не викликало у нас ентузіазму. Грона були невеликі, а ягоди дрібнуваті. Дізнавшись у знайомої про продукцію «Долини», вирішили поекспериментувати.

І результат не забарився.

Виноград потішив нас великими гронами та соковитими плодами. Уся наша родина, починаючи з кінця серпня і до початку приморозків, насолоджувалася чудовим смаком ягід.

Дякуємо, «Долино»!

Аліна Нєскородєва
!DSC04916

Я дуже люблю квіти. У моєму садочку їх багато. Вони завжди мене тішать своїми цвітінням й ароматом. Але цього року через затяжні весняні дощі та прохолодну погоду квіткові кущі виросли малими, а самі квіти дрібними та не такими яскравими.

Я вирішила пошукати інформацію в Інтернеті, щоб вирішити проблему. Знайшла рекомендації по застосуванню препаратів компанії «Долина». Зайшла на сайт, почитала відгуки. І вирішила спробувати. Застосовували добриво «Оракул».

У результаті, коли рослини зацвіли, їх квітки були великими, яскравими та зовсім не в’яли під палючим сонцем.

Ось так за допомогою препаратів ГК «Долина» я врятувала свою квіткову клумбу!

Надія Федосіївна

Багато років займаюсь виноградом. Минулої весни він в мене добряче підмерз і я не знав, чи взагалі вийде отримати хоча б якийсь урожай. Звернувся за порадою до спеціалістів компанії “Долина”. За їх рекомендацією застосовував Вимпел 2 та Оракул мультикомплекс. Результатом задоволений. Вдалось отримати врожай, хоча рослини навесні були в незадовільному стані. Постійне підживлення дозволило винограду добре перезимувати.

Щербина Микола Миколайович

Позаминулий рік обробляла Вимпелом тільки насіння, а потім зайшла на сайт і дізналася, що можна і потім обприскувати рослини. А минулого року! Ви ж пам’ятаєте, який неврожай був. Минулого року сої зібрали 20 – 25 ц/га. Обробляли насіння і перед цвітінням Вимпел + Оракул мультикомплекс. Ячмінь – більше 40 ц/га (обробка насіння Вимпел 0,5 л, Оракул 1 л, по вегетації 0,5 л і 0,5 л Вимпела і мультикомплекса).

Дало хороший ефект попри те, що неврожай. Ні в кого немає, а у нас і гарбузи, і картопля. Обробляла насіння гарбузів. Досі гарбузи є. Та такі гарні! Обробляла все насіння: огірки, помідори, перець Вимпелом. Воно стає міцнішим, краще росте. Навіть насіння кормових буряків обробляла розчином Вимпел + Оракул. Картоплю перед посадкою обробляла Оракул + Вимпел. Картопля велика, гарна. Дізналася, що можна по вегетації разом з пестицидами. Цього року спробую.

Гарні препарати, дуже прекрасний результат!

Бубська Галина Григорівна

Дуже раджу цього виробника, всі товари, що брали, ну дуже якісно спрацьовують.

Іван

Я вирощую троянди на своїй ділянці. Замовила Оракул мультикомплекс для підживлення трояндових кущів. Доставили швидко, ціна нормальна. Вважаю це добриво дуже хорошим. Зима неабияк потріпала мої троянди і цей засіб додав їм сил.

Ганна

Про універсальне мікродобриво Оракул мультикомплекс.

З мікродобрив, напевно, найкращий препарат, підходить на всі культури, у мене соняшник, пшениця горох і ячмінь по пару га, тому брати 20 л під одну культуру невигідно мені, а мультик спрацював просто чудово.

Дякую Вам від старого, порадували

Олександр